SPĒKA VIETA

INTERAKTĪVA PASĀKUMU PLATFORMA

Programma

On air studio

Drīzumā sekos jauna programma!


Par mums

Powerplace.lv interaktīvā platforma ir radīta tam, lai apvienotu un atbalstītu Latvijas pasākumu industrijas radošās personības.

Vairāku kompāniju vienotais darbs, ieguldītā enerģija, visu mākslinieku brīvprātīgā uzstāšanās powerplace.lv atklāšanā ir veltīta Jūsu labsajūtai un neaizmirstamu emociju piedzīvošanai!

Dzīvajā ēterā Jums ir iespēja izbaudīt izklaidējošo programmu neizejot no mājām. Ikviens var atrast sev tīkamāko istabu, kur justies vislabāk. Sekojiet programmai, piedalieties aktivitātēs, vinnējiet balvas, dalieties ar saviem iespaidiem dzīvajā čatā!

Sadarbība

Piedāvājam ikvienam no Jums plašas sadarbības iespējas, lai atbalstītu Latvijas pasākumu industriju. Powerplace.lv ir interaktīva tiešsaistes platforma, kura nodrošina visdažādāko programmu pielāgojoties individuālām vēlmēm. Translācija var būt pieejama gan publiskā, gan slēgtā vidē. Ieprieciniet savus mīļos kolēģus vai tuvākos draugus un radus, uzdāvinot viņiem emocionāli vienojošu dzīvo ēteru, vai nu tas būtu live koncerts un aizraujošas aktivitātes, vai nu kāda izglītojoša lekcija un seminārs. Esam atvērti Jūsu vēlmēm!

Vēlaties sadarboties?

Sazinieties ar mums

Projekta partneri


Atbalstītāji un sponsori